poniedziałek, 22 marzec 2021 07:10

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

22 marca w szkole obchodzimy Światowy dzień Osób z Zespólem Downa i Autyzmem. Tego dnia nie odbywały sie lekcje, a zamiast nich uczniowie spędzili dzień na zajęciach tematycznych w pracowni krawieckiej, ceramicznej, plastycznej, stolarskiej, kulinarnej. Odbyły sie też zajęcia sportowo - ruchowe oraz konkursy wiedzy matematycznej, biologicznej, geograficznej i historycznej. Tego dnia bylo u nas ciekawie i kolorowo. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji.

Na ten dzień został przygotowany film ukazujący obchody tego święta w naszej szkole zobacz film. Uczniowie naszej szkoly przygotowali także przedstawienie z tej okazji - zobacz przedstawienie.

Film z tegorocznych obchodów święta w szkole - zobacz film.

Miłego ogladania.

 

Światowy dzień Osób z Zespołem Downa

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 kwiecień 2021 11:36